چاپ روی تیشرت سفید ، ملانژ ، پنبه و …

چاپ متن و طرح دلخواه شما بر روی انواع تیشرت در تعداد دلخواه و قابل ارسال به تمام نقاط کشور

چاپ روی تیشرتما در ایده چاپ این امکان رو براتون فراهم میکنیم که طرح های دلخواهتون را روی تی شرت سفارش دهید تا براتون چاب شود.

چاپ روی تیشرت میتونه هدیه ای خاص و به یاد ماندنی باشه چاپ عکس و طرح دلخواه شما روی تیشرت این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید خاطره ای ماندگار و شایسته از خودتان را همواره نزد مخاطبانتان داشته باشید.

شما مشتریان عزیز میتوانید انواع مختلف طرح ها و تصاویر و یا عکس های شخصیتان را بر روی انواع تیشرت های سفید و ملانژ با بهترین کیفیت چاپ و با قیمت مناسب سفارش دهید.

ایده چاپ دارای انواع بسیار گسترده ای از تی شرت های مردانه و تی شرت های زنانه در سایزها ، جنس ها و رنگ های متنوع می باشد که شما می توانید با سلیقه خودتان طرح های مختلفی را بر روی تی شرت چات کنید.

 

سوالات متداول

آیا چاپ روی سویشرت هودی ملانژ هم انجام می دهید ؟
بله ، چاپ سویشرت هودی هم انجام می دهیم و طبیعتا به دلیل رنگ ذاتی این سویشرت ها مشابه تیشرت ملانژ از رنگ توسی به عنوان زمینه کار استفاده می شود.

 

روی لباس های تیره آیا چاپ امکان پذیر آست و آیا با چاپ روی لباس سفید فرق دارد ؟
بله چاپ روی لباس تیره البته که با چاپ روی لباس سفید و روشن فرق دارد . مثل نقاشی روی کاغذ سفید و یا نقاشی روی کاغذ تیره.
در لباس تیره لوگو تک رنگ روی برچسب با کاترپیلاتر بریده شده و روی لباس با وسایل و پرس حرارتی الصاق می شود و عکس هم روی برچسب خاصی که مخصوص لباس تیره است چاپ و روی لباس الصاق می شود . مثل برچسب های و یا شماره های الصاق شده روی لباس های های ورزشی

 

بهترین جنس لباس و تی شرت برای چاپ چیست؟
تیشرت های دارای مواد پلی استر از معمول ترین و مناسب ترین تیشرت برای چاپ می باشد. که میشه گفت نوعی کوتینگ شده برای چاپ می باشد و همچنین این جنس از تی شرت ها از معروف ترین تیشرت های تبلیغاتی نیز می باشد و بیشر مردم به این نوع تیشرت تمایل دارند.

 

بر روی چه نوع لباس تی شرت های چاپ می کنید ؟
تیشرت پلی استر – ملانژ – پنبه ای – یقه دار – تیشرت رگلان – تیشرت سفید نخی – تی شرت فسفری – تی شرت بدون آستین- لباس اسپرت

 

برای شهرستان ها هم ارسال می کنید ؟
بله ، ما حتی یک عدد تیشرت را چاپ و به آدرس مورد نظر شما با پست ، باربری ،تیباکس ارسال می کنیم .

 

چند روز طول می کشد تا به دستم برسد؟
در تهران حداقل 1 الی دو روز کاری ولی درصورتی که در شهرستان ها هستید حداکثر5 و حداقل 2 روز کار طول می کشد.

 

چاپ حضوری هم دارید؟
بله در صورتی که تمایل دارید بصورت حضوری سفارش دهید و می خواهید سریعتر سفارشتان انجام شود می توانید به آدرس : تهران فلکه دوم صادقیه به سمت جناح، خیابان طاهریان، سمت چپ خیابان صفویان، دوازده متری چهارم، پلاک 2 ساعات کاری شرکت شنبه تا چهارشنبه 9:00 صبح تا 17:00 و پنج شنبه 9:00 صبح تا 14:00 مراجعه فرمایید.

 

جهت اطلاع از تخفیف ها و جدیدترین محصولات ایده چاپ پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید : اینستاگرام ایده چاپ