چاپ روی لیوان ماگ بصورت تک و عمده

لیوان ماگ با طرح و عکس دلخواه شما

چاپ روی لیوان ماگ

هدیه‌ای مناسب و البته ارزان قیمت

ابزاری ماندگار جهت معرفی برند ، لوگو و یا شرکت خود

 

تا حالا براتون پیش آمده که از یک طرحی خوشتان بیاد و دوست داشته باشید که روی لیوان شخصی‌تون چاپ بشه چاپ تصویر ، لوگو و یا طرح دلخواهتان روی لیوان را با بهترین کیفیت برایتان انجام خواهیم داد. چاپ عکس روی لیوان این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید معرفی ماندگار و شایسته از فعالیتتان را همواره نزد مخاطبانتان داشته باشید.

ایده چاپ این امکان را برای شما مشتریان عزیز فراهم کرده که بتوانید انواع مختلف طرح ها و تصاویر و یا عکس های شخصیتان را بر روی انواع لیوان های سفید ساده ، جادویی ، دسته رنگی و … زیبا و سحرآمیز با بهترین کیفیت چاپ و با قیمت مناسب ارائه دهیم.

همواره محصولات چاپی یکی از پر طرفدار ترین و مقرون به صرفه ترین هدایا می باشند. یکی از جالبترین و جذابترین آن ها و همچنین پرکاربردترین چاپ روی لیوان ماگ است.

کیفیت چاپ ما روی لیوان بسیار عالی می باشد و هیچ گونه محدودیت رنگی برای چاپ روی ماگ وجود ندارد ، و نوع چاپ به گونه ای انجام می شود که به هیچ عنوان به مرور زمان رنگ آن کم و پاک نخواهد شد.

چاپ طرح لیوان می تواند بهترین هدیه برای معرفی شرکت و یا خدمات شما باشد.

 

 

 

لیوان های ارائه شده هم استفاده تزیینی بعنوان لیوان اختصاصی برای مصرف روزمره دارند و هم بعنوان لیوان تبلیغاتی با چاپ طرح دلخواه در تعداد بالا مورد استفاده قرار می گیرند.

در صورت رعایت برخی نکات در نگهداری و شستشوی این لیوان ها, طرح چاپ شده بر روی آنها کاملا قابل شستشو و با چاپ مادام العمر خواهند بود.

لیوان های مورد استفاده در ایده چاپ از بهترین کیفیت و استحکام برخوردار بوده و دارای کلاس A+ از نظر دوام بدنه و ثبات رنگ طرح چاپ شده می باشند.

همچنین شفافیت رنگ چاپ شده بر روی این لیوان ها فوق العاده بالاست و هیچ محدودیت رنگی در چاپ تصویردلخواه شما وجود ندارد.

عکس یا لوگوی چاپ شده کاملا قابل شستشو می باشد ,اما بهتر است که برای افزایش ماندگاری طرح چاپ شده بر روی هر یک از این لیوان ها از مواد شیمیایی قوی مخصوص شستشو استفاده نشود و با ابر مخصوص و آب سرد و مایع ظرف شویی شسته شوند.

ایده چاپ

 

چاپ روی لیوان ماگ سفید سرامیکی

چاپ روی لیوان ماگ سفید سرامیکی

 

چاپ روی لیوان سفید سرامیکی از معمول ترین و پرفروش ترین مدل چاپ لیوان می باشد.

این لیوان ها با هر طرحی زیبا می شوند.همچنین این لیوان ها پر استفاده ترین انواع ماگ مورد استفاده در ایران می باشد.

کیفیت چاپ روی لیوان سفید سرامیکی بسیار عالی می باشد و هیچ گونه محدودیت رنگی برای چاپ روی ماگ وجود ندارد ، و نوع چاپ به گونه ای انجام می شود که به هیچ عنوان به مرور زمان رنگ آن کم و پاک نخواهد شد.

به دلیل هزینه پایین این سری لیوان ، از این ماگ برای امور تبلیغاتی و چاپ در تیراژ بالا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر به دنبال چاپ تکی یک لیوان هستید و یا می خواهید برای برند خود در تیراژ بالا سفارش لیوان بدهید ایده چاپ برای انجام کلیه امور چاپی شما در خدمتتون خواهد بود.

برای افزایش کیفیت چاپ طرح ارسالی بر روی لیوان سعی شده است از بهترین نوع کاغذ و جوهر استفاده شود , به همین خاطر بهتر است عکس ارسالی شما با کیفیت بالا و بصورت فایل اصلی برای ما ارسال شود تا تاثیر نهایی این مواد اولیه با کیفیت در چاپ طرح شما به سادگی نمایان شود , هرچه کیفیت تصویر شما بهتر باشد چاپ نهایی نیز با کیفیت تر خواد بود.

 

مشخصات چاپ روی لیوان ماگ سفید سرامیکی :

جنس لیوان : سرامیک چینی
نوع چاپ : سابلیمیشن حرارتی
رنگ لیوان : سفید شفاف و درخشنده
دسته لیوان : سفید ساده
سایز قابل چاپ : 9.6*20 سانتی متر
ابعاد لیوان : ارتفاع لیوان 9.5 سانت و قطر 8 سانت
شستشو : کاملا قابل شستشو ولی بهتر است از ماشین استفاده نشود

 

ایده چاپ

 

چاپ روی لیوان ماگ دسته و داخل رنگی

لیوان دسته رنگی و داخل رنگی

 

لیوان دسته داخل رنگی همانند لیوان سفید ساده است با این تفاوت که دسته و قسمت داخل لیوان رنگی می باشد .

هیچ نگرانی نیز در مورد رنگ این لیوان ها وجود ندارد چون کاملا استاندارد بوده و رنگ هایی که در آن استفاده شده از بدنه قابل جدا شدن نیست و هیچ گونه خطری نیز برای سلامتی ندارد.

امکان چاپ عکس و لوگو روی سراسر بدنه ی این لیوان ها وجود دارد.

رنگی بودن این لیوان ها باعث گردیده تا انتخاب برای هماهنگی با لوگو و یا طرح مورد نظر با راحتی بیشتری صورت گیرد و البته زیبائی بیشتری را نیز در بر داشته باشد شما نیز می توانید هر یک از لیوان های فوق را با سلیقه و متناسب با طرحی که قصد دارید روی آن چاپ شود انتخاب نمایید.

روی این لیوانها بااستفاده از روش سابلیمیشن و دستگاه چاپ لیوان حرارتی طرح مورد نظر چاپ میگردد.

 

 

 

 

 

 

مشخصات چاپ روی لیوان ماگ دسته و داخل رنگی :

جنس لیوان : سرامیک چینی
نوع چاپ : سابلیمیشن حرارتی
رنگ لیوان : دور لیوان سفید و دسته و داخل در رنگ های متنوع
دسته لیوان : ساده در رنگ های متنوع
سایز قابل چاپ : 9.6*20 سانتی متر
ابعاد لیوان : ارتفاع لیوان 9.5 سانت و قطر 8 سانت
شستشو : کاملا قابل شستشو ولی بهتر است از ماشین استفاده نشود

ایده چاپ

 

چاپ روی لیوان ماگ جادویی حرارتی

لیوان جادویی

 

 

چاپ روی لیوان حرارتی جادویی به دلیل جذابیت ذاتی، یکی از لیوان های پرطرفدار در بازار ایران می باشد.

لیوان جادویی در ابتدا مشکی رنگ بوده و طرحی از روی آن مشخص نیست ولی بعد از آنکه در این لیوان ها آب جوش و یا چایی داغ ریخته شود سطح لیوان ظرف چند ثانیه سفید شده و طرح دلخواهتان که زیر آن چاپ شده نمایان می شود.

چاپ لیوان تبلیغاتی حرارتی یک هدیه ویژه می تواند باشد برای معرفی ماندگار لوگو و خدمات شما. چاپ روی لیوان جادوئی ( حرارتی ) هیچ گونه محدودیت رنگ دارد و کلیه رنگ های شفاف و درخشنده می شوند.

در ساخت این لیوان از فناوری خاصی استفاده شده که با گرما و حررارت تصویر چاپی خود را با کیفیت بالا ظاهر می سازد و هیچگاه از استفاده زیاد دچار نقص و خرابی نمیگردد.

اگر میخواهید عزیزان خود را شگفت زده نمایید و هدیه ای بی نظیر به دوستان خود بدهید و یا برای خود طرح اختصاصی با لیوانی فوق العاده داشته باشید و از استفاده آن لذت ببرید ماگ های جادویی انتخابی فوق العاده می باشد.

ماگ های حرارتی ایده چاپ از سری لیوان های با کیفیت بالاست و کیفیت چاپ و رنگ روی این سری لیوان عالی شده کلیه رنگ ها زنده و درخشنده خواهند بود.

 

 

 

 

مشخصات چاپ روی لیوان ماگ حرارتی یا جادوئی :

جنس لیوان : سرامیک چینی
نوع چاپ : سابلیمیشن حرارتی
رنگ لیوان : در حالت سرد مشکی و در حالت داغ سفید
دسته لیوان : مشکی حرارتی ساده
سایز قابل چاپ : 9.6*20 سانتی متر
ابعاد لیوان : ارتفاع لیوان 9.5 سانت و قطر 8 سانت
شستشو : شستشو با ابر نرم و با دست

 

ایده چاپ

 

در نظر داشته باشید که چاپ بر روی لیوان نیازمند تصاویر با کیفیت و با رزولوشن حداقل 300 دی پی آی می باشد و هر چقدر تصاویر ارسالی شما با کیفیت تر باشد تصویر چاپ شده نیز واضح تر خواه بود.

از طرف دیگر در چاپ روی لیوان ماگ تولرانس و تفاوت رنگ به میزان 10 تا 30 درصد طبیعی است بعنوان مثال رنگ های سبز تیره ممکن به رنگ آبی کم رنگ چاپ شود و یا رنگ طوسی به طوسی تیره تبدیل شود.

 

چاپ روی لیوان و ماگ به چه روشی انجام میشود ؟

چاپ روی لیوان در ایده چاپ به صورت سابلیمیشن ( حرارتی ) انجام می شود که در این روش که امروزه یکی از مقرون به صرفه ترین و با کیفیت های روش های چاپ می باشد.

ابتدا طرح دلخواه شما توسط جوهر های مخصوصی بر روی کاغذ های مخصوص این چاپ قرار می گیرد و سپس توسط دستگاه چاپ ماگ طرح اختصاصی شما به لیوان منتقل می شود و پس از گذشت مدت زمانی که حرارت می بیند طرح تماما به ماگ منتقل می شود که از ویژگی های این روش این است که این رنگ به خورد لعاب سرامیکی لیوان می رود و دوام و ماندگاری بالایی به طرح شما روی لیوان می بخشد.

 

کجای لیوان ماگ امکان چاپ دارد ؟

قبل از اینکه به این نکته اشاره کنیم که کجای لیوان بهتر است چاپ شود باید اشاره کنیم که فضایی بین ۲۰ سانت در دورتادور لیوان و ۹٫۶ سانت از ارتفاع لیوان ها قابلیت چاپ دارند که شما بزرگواران می توانید متناسب با طرح و سلیقیتان از این فضای موجود برای چاپ روی لیوان استفاده کنید.

به صورت معمول اگر از طرح های افقی استفاده می کنید روال کار به این صورت است که طرح را دور تا دور لیوان قرار می دهند که پوشش کاملی از عکس شما را داشته باشد ولی اگر از عکس های عمودی می خواهید برای چاپ استفاده کنید می توانید از این طرح در دو سمت لیوان استفاده کنید و یا برای هر سمت لیوان یک عکس جداگانه ارسال کنید که در هر سمت لیوان یک عکس قرار بگیرد.

برای شرکت ها و سازمانها و ارگان هایی که می خواهیند لوگو و نماد کارخودشان را روی لیوان چاپ کنند معمولا توصیه میشود که لوگو به صورت کوچکتر در دو سمت لیوان قرار بگیرد که از هر سمت لیوان به صورت مجزا نمای خود را داشته باشد.

ولی در انتها باز تاکید می شود که فضای چاپ روی لیوان ۲۰ در ۹٫۶ سانت می باشد که شما بزرگواران می توانید به سلیقه ی خود از تمام و یا بخشی از این فضا برای چاپ استفاده کنید.

و توجه به این نکته ضروری است که هزینه چاپ با زمینه سفید و یا تمپلات ( تمام چاپ ) در ایده چاپ یکسان میباشد.

 

جهت اطلاع از تخفیف ها و جدیدترین محصولات ایده چاپ پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید : اینستاگرام ایده چاپ