مجله

انتخاب تیشرت مردانه متناسب با رنگ پوست

انتخاب تیشرت مردانه متناسب با رنگ پوست
هنگامی که قصد خرید یک تیشرت مردانه را دارید عوامل زیادی را در نظر می گیرید که یکی از آن ها رنگ پوست شما است. در واقع رنگ تیشرت باید به گونه ای باشد که با رنگ پوست تطابق پیدا کرده و آن را تیره تر یا روشن تر نکند. اهمیت رنگ شناسی و شناخت تناژ پوستی در این جا مطرح می شود. از این رو در این مقاله با شرکت ایده چاپ همراه باشید تا به شما آموزش دهیم چطور تیشرتی متناسب با رنگ پوست خود خریداری کنید و اهمیت انتخاب رنگ و طرح را نیز بدانید.

اهمیت رنگ پوست در انتخاب تیشرت

در بالا بیان کردیم که شناخت رنگ پوست قبل از اینکه قصد خرید یک لباس را داشته باشید بسیار مهم است‌. گرچه که سایز، طرح و نوع پارچه هم از فاکتورهای خرید محسوب می ‌شود؛ اما رنگ اولین چیزی است که نظر ما را به خود جلب می کند. ابتدا باید این را در نظر بگیریم که باید رنگ پوست خود و تناژ آن را بشناسیم. افراد رنگ پوست تیره، سبزه، گندمی و سفید دارند.هر کدام از این رنگ‌ ها نیز تناژ مخصوص به خود را دارند‌‌. به عنوان مثال رنگ پوست سفید تناژ سرد دارد و نباید به سمت رنگ‌ های خاکستری یا سرد برود چون رنگ پریده تر دیده می شود. رنگ‌ های سبزه و گندمی نیز بر اساس تناژ رنگی خود باید رنگ متناسب را پیدا کنند. بیشتر آقایان معمولا به دنبال تیشرت های مشکی یا سفید می روند که تقریبا با هر رنگ پوستی سازگار است.اما باید بگوییم برای زیباتر دیده شدن بهتر است تا رنگ های دیگر را نیز انتخاب کنید و به نوعی در خرید تیشرت ریسک کنید. این باعث می شود تا از پوشیدن رنگ های تکراری اجتناب کنید و در ظاهر خود تغییرات عالی را به وجود آورید.

رنگ تیشرت مردانه متناسب با پوست سبزه و تیره

همان طور که گفتیم پوست دارای رنگ های متفاوتی است که یکی از آن ها سبزه و تیره است. این رنگ پوست در ایران متداول تر است. از این رو در این جا بررسی می کنیم که چه رنگی مناسب با سبزه یا تیره است. این رنگ پوست تناژ گرم دارد. در زیر چند رنگ مناسب با تناژ گرم پوست سبزه را نام می بریم.
  • زرشکی
  • زرد
  • مشکی
  • بنفش
  • قرمز
  • آبی کاربنی
اگر قصد خرید تیشرت طرح دار را نیز دارید باید رنگ طرح متناسب با رنگ زمینه باشد.

نکات مهم در هنگام خرید تیشرت مردانه

برای اینکه بتوان یک تیشرت مناسب خریداری کنید همان طور که پیش تر بیان کردیم نیاز است تا رنگ آن مناسب رنگ پوست شما باشد و اولین مورد رنگ است که نظر را به خود جلب می کند. بعد از آن طرح تیشرت است که جلب توجه می کند. خرید تیشرت طرح دار بسیار رایج است. پس سعی کنید یک طرح دلخواه مطابق با سلیقه خود را انتخاب کنید. شرکت ایده چاپ در این زمینه می تواند به شما در چاپ طرح ایده آل کمک کند. بعد از آن باید به سایز و جنس پارچه توجه کرد.جمع بندیانتخاب تیشرت مردانه مناسب با رنگ پوست یکی از مهم ترین مواردی است که هنگام خرید باید به آن توجه شود. از این رو در این مقاله از ایده چاپ به اهمیت رنگ مناسب پرداختیم و انواع مناسب رنگ برای رنگ پوست رایج در ایران یعنی سبزه را نام بردیم. هم چنین از فاکتور های دیگر هنگام خرید مانند انتخاب طرح مناسب، سایز و نوع پارچه نیز صحبت شد تا بتوانید یک خرید عالی برای تیشرت داشته باشید و از انتخاب رنگ های تکراری اجتناب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *