مجله

انواع تیشرت مردانه که باید بشناسید!

انواع تیشرت مردانه
قدمت طراحی و پوشیدن تیشرت به اوایل دهه 1800 میلادی می رسد؛ از آن زمان تا کنون تغییرات مختلفی در تولید آن صورت گرفته است. در حال حاضر طرح ها و مدل های متنوعی از تیشرت مردانه توسط تولیدکنندگان پوشاک طراحی و تولید می شود که جوابگوی هر نوع سلیقه ای است. تیشرت را می توان راحت ترین لباس برای مردان دانست که از لحاظ شکل، رنگ و استایل از تنوع بالایی برخوردار می باشد.تیشرت از دسته لباس هایی است که در تمام طول سال می توان پوشید؛ به طوری که در روزهای گرم سال به عنوان لباس بیرون از خانه و در دیگر فصول به عنوان لباس خانگی مناسب است. برای خرید انواع تیشرت مردانه باید به جنس، سایز، رنگ و طرح آن ها دقت زیادی کرد؛ به خصوص اگر قرار است تیشرت را با شلوار یا لباس دیگه ای ست کنید.

معرفی انواع تیشرت مردانه

همان طور که گفتیم مدل های فراوانی از انواع تیشرت مردانه از نظر جنس و استایل در بازار و فروشگاه های مختلف عرضه می شود. یکی از انواع تیشرت های مورد علاقه جوانان خرید تیشرت طرح دار است؛ علاوه بر این انواع تیشرت مردانه نیز وجود دارد.
  • تیشرت پایه نیم آستین
  • تی شرت آستین بلند یقه خدمه
  • پولوشرت یا تیشرت یقه پولو
  • تیشرت یقه هفت
  • تیشرت یقه کیف دوشی (یقه اسکوپی)
  • تی شرت یقه هنلی
  • تی شرت بیسبال
  • تی شرت آستین راگلان – آستین بلند
  • تیشرت رینگر

تیشرت پولو

تیشرت یقه دار (پولو) لباسی راحت و زیبا است که به فرد ظاهری رسمی و شیک می دهد. این نوع تیشرت مردانه برای تمام سنین یک تن پوش مناسب بوده و آن را می توان در موقعیت های مختلف مختلف مثل مهمانی ها یا جلسات رسمی نیز پوشید.تیشرت یقه هفتاین نوع تیشرت برای افراد با شانه های پهن مناسب است؛ زیرا بالاتنه را جمع تر نشان می دهد. همچنین در تیشرت یقه هفت بیشتر گردن از لباس بیرون بوده و کمی قد بلندتر به نظر می رسد که برای افراد کوتاه قد انتخاب مناسبی خواهد بود.

تیشرت آستین بلند

تیشرت مردانه آستین بلند یک انتخاب مناسب برای فصل بهار و پاییز است؛ زیرا علاوه بر راحتی که دارند می توانند بدن را در برابر سرما محافظت کنند. به همین منظور جنس تیشرت آستین بلند را نسبت به دیگر مدل ها ضخیم تر در نظر می گیرند.

تیشرت اورسایز

از لحاظ شکل ظاهری تیشرت اورسایز دارای آستین های پهن و طول لباس بلند است. افرادی که می خواهند بدن شان مشخص باشد این نوع تیشرت را می پوشند. برای ست کردن با تیشرت اورسایز باید شلوارهای گشاد را انتخاب کرد و نباید سراغ استایل های فیت رفت.

تیشرت جیب دار

گذاشتن جیب در تیشرت های مردانه سلیقه ای است و در این نوع لباس جیب تنها جنبه تزئینی دارد. به طور معمول تیشرت هایی که به صورت جیب دار طراحی و تولید می شوند فقط یک جیب در ناحیه قفسه سینه است که کاربرد زیادی ندارد.جمع بندیهر یک از این تیشرت ها باید با رنگ و استایل خاصی ست شوند تا فرد جذاب و شیک به نظر برسد. به طوری که پوشیدن یک تیشرت ساده که در آن تناسب بین رنگ و استایل رعایت شده باشد می تواند برای حضور در هر موقعیتی مناسب بوده و حس شیک پوشی را به فرد منتقل کند. هنگام خرید انواع تیشرت مردانه باید به مراکز خرید معتبر مراجعه کرد؛ فروشگاه ایده چاپ یکی از سایت های فروش آنلاین تیشرت است که با صرف زمان کمی می توان تعداد زیادی از تیشرت های متنوع را دید و انتخاب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *