مجله

از کجا کوسن مبل بخریم؟

از کجا کوسن مبل بخریم؟
برای خرید کوسن مبل چهار روش شامل خرید کوسن همراه خرید مبل، سفارش کوسن به خیاط یا رویه کوب، خرید کوسن از مغازه و خرید کوسن از فروشگاه های اینترنتی وجود دارد. یک کوسن مبل باید علاوه بر کیفیت متریال که در آن به کار رفته باید قیمت مناسبی نیز داشته باشد. در صورتی که کوسن را هنگام مبل خریداری نمایید می توانید به راحتی آن را با رنگ مبلمان ست کنید. فروشگاه ایده چاپ یک فروشگاه اینترنتی است که می توان بهترین کوسن های طرح دار، فانتزی و ساده را از آن خریداری کنید.

چه تعداد کوسن برای یک مبل مناسب است؟

استفاده از تعداد مناسب کوسن در چیدمان شیک مبلمان تاثیر زیادی دارد؛ روی هر مبل بر اساس تعداد نفرات تعداد خاصی کوسن باید گذاشته شود. برای مبلمان یک نفره یک عدد کوسن و مبلمان دو یا سه نفره نیاز به سه یا پنج عدد کوسن خواهند داشت. همچنین می توان برای هر مبل از سه یا پنج عدد کوسن استفاده کرد. قرار دادن کوسن های بزرگ تر روی مبل جلوه بهتری از کوسن های کوچک دارند. اگر تمایل به داشتن دکوراسیون کلاسیک دارید می توانید از تعداد زوج کوسن استفاده کنید.

بهترین فروشگاه آنلاین برای خرید کوسن طرح دار

از وسایل تزئیناتی مبلمان و منزل قرار دادن کوسن های با ابعاد و تعداد مناسب روی مبلمان است؛ این اکسسوری ها روی تغییر رنگ و زیبایی دکوراسیون منزل تاثیر زیادی دارند. به راحتی می‌توانید کوسن‌های مبلمان را عوض کنید و فضای خانه را دلنشین تر و زیباتر نمایید. در فروشگاه ایده چاپ متنوع ترین و بهترین طرح ها و رنگ های کوسن ساده، شلوغ و فانتزی عرضه می شود. امکان خرید کوسن طرح دار و دیگر طرح های جذاب و زیبا مناسب هر سلیقه را در این فروشگاه می توانید پیدا کنید.

نکات مهم هنگام خرید کوسن مبل

به هنگام خرید کوسن مبل باید ترکیب رنگی مبلمان و هارمونی بین جنس پارچه کوسن و مبلمان دقت کرد؛ در ادامه اصول و نکات مهم خرید کوسن مبل را بیان می‌کنیم.
  1. برای ایجاد چیدمان سبک‌های سنتی در دکوراسیون منزل بهتر است کوسن انتخابی دارای طرح های گلیمی، پارچه های کار شده مانند ترمه دوزی و گلدوزی شده باشد یا اینکه کوسن های ابریشمی را برای ایجاد چیدمان سنتی استفاده کنید.
  2. برای ایجاد سبک های مدرن و فانتزی می توان از کوسن های با پارچه های کتان و مخمل استفاده کرد تا هارمونی زیباتری به منزل ببخشید. جذابیت کوسن های ساده با پارچه های مخمل تک رنگ بسیار چشم نواز است. علاوه بر این برای تزئین مبلمان ساده استفاده از کوسن‌های طرح دار مخمل نیز مناسب می‌باشد.
  3. برای انتخاب کوسن رنگی رنگی باید ترکیب رنگ‌ها را مدنظر قرار دهید و در مورد رنگ های مکمل آگاهی بیشتری به دست آورید. برای ایجاد هارمونی بیشتر در ست کوسن می توان حداقل از یک رنگ استفاده کرد.
  4. برای چیدمان اتاق پذیرایی می توان کوسن های مربعی و مستطیلی را با هم استفاده کنید؛ زیرا این گونه کوسن ها با مبلمان راحتی و سلطنتی به خوبی ست می‌شوند.
جمع بندیخرید کوسن از این جهت که نقش مهمی در تزئین مبلمان و زیبایی منزل دارد از اهمیت بالایی برخوردار است. در خرید کوسن باید نکاتی مثل نوع مبلمان و رنگ را مدنظر داشت تا بتوان کوسنی متناسب با دکوراسیون منزل انتخاب کرد. در این مقاله اصول مهمی که باید در خرید کوسن مدنظر داشت را بیان کردیم و گفتیم برای خرید کوسن چهار روش وجود دارد؛ خرید از فروشگاه اینترنتی یا مغازه ها، خرید به همراه مبلمان یا سفارش دوخت آن به رویه کوب یا خیاط. همچنین در مورد تعداد کوسن های مناسب برای هر مبل توضیحاتی ارائه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *